Korteriomandiõigus

Küsimus: Mida peaks tegema ühistu, kui firma ei maksa oma korteri teenuste eest?29.11.2011

Tere.
Palun andke nõu, mida peab tegema korteriühistu, kui majas kuulub üks korter firmale, aga firma keeldub tasumast kommunaalteenuste eest ja tähitud kirjadena saadetud arved tulevad ühistule tagasi?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere,
kõige kindlam on pöörduda hagiga kohtu poole ning paluda võlgnevus välja mõista, mille järel tegeleb võla kättesaamisega juba kohtutäitur.
Lugupidamisega,
Andry Krass, M.A.L.