Korteriomandiõigus

Küsimus: Kui ostan kohtutäituri müüdava korteri, kas eelmise omaniku elektrivõlg tuleb mulle üle?01.02.2012

Minul selline küsimus, et kui ostan kohtutäituri kaudu korteri, kas siis eelmise omaniku elektrivõlg tuleb minule üle?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, võla üleminek sõltub sellest, milline on korterelamu majandamise vorm. Kui kortermajas on asutatud korteriühistu, siis läheb elektrivõlg üle.
Lugupidamisega,
Andry Krass, M.A.