Korteriomandiõigus

Küsimus: Naaber süüdistab meid liigse müra tekitamises, kes peab tellima ja kinni maksma mõõtmise?20.02.2012

Tere,
Kas meil on õigus alumistelt naabritelt nõuda päevase mürataseme mõõtmist, sest meie ei ole süüdistustega nõus ja kes selle eest peab maksma?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, kohtus kehtib põhimõte, mille kohaselt peab iga osapool tõendama enda poolt esitatud väiteid. Kandes selle põhimõtte üle Teie juhtumile, julgeksin väita, et mürataseme mõõtmise peaks tellima ja kinni maksma alumine naaber.

Lugupidamisega,
Andry Krass, M.A.