Korteriomandiõigus

Küsimus: Kas arendajal on õigus müüa maja juurde kuuluval maal parkimiskohti?02.03.2012

Kas arendajal on õigus müüa maja juurde kuuluval maal parkimiskohti ja kas ta tohib seda teha, kui parkimiskohtade arv on väiksem kui korterite arv?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, kui arendaja on parkimiskoha omanik, siis on tal õigus ka parkimiskohta müüa. Parkimiskohtade omandi kohta on võimalik saada infot kinnistusametist.
Lugupidamisega,
Andry Krass