Korteriomandiõigus

Küsimus: Mida ette võtta kui korteriühistu juhatus ei jaga selgitusi raamatupidamise kohta?28.04.2012

Tere!
Kui mul on tõsine kahtlus, et meie ühistu raamatupidamine ei ole korrektne ja kui ühistu juhatus keeldub selgitusi andmast, mida saan mina, kui ühistu liige, ette võtta?
Kas korteriühistute raamatupidamise üle ka keegi mingit järelevalvet peab või ülevaadet teeb?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere,
järelvalvet korteriühistu raamatupidamise üle teostab revisjonikomisjon, kes esitab korteriühistu üldkoosolekule ülevaate korteriühistu majandusolukorrast üks kord aastas.
Lugupidamisega,
Andry Krass