Lepinguõigus

Küsimus: Kas saan taganeda kinnistu kinkelepingust, kuna näen, et kinke saajal ei ole võimalust kinnistuga midagi teha?27.05.2014

Tere. Aastad 3-4 tagasi kinkisin 1/2 kinnistust ära. Nüüd aga näen, et kingisaajal pole kinnistuga tulevikku. Kuna puuduks raha asja üleval hakata pidama. Kas see on piisav põhjus kohtus taganeda?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Ei ole piisav põhjus.