Lepinguõigus

Küsimus: Kas kahe inimese vahel digiallkirjadega vabas vormis sõlmitud maksegraafik on alus raha väljanõudmiseks?07.09.2014

Kahe inimese vahel on vabas vormis sõlmitud maksegraafik. Digitaalselt allkirjastatud. Puuduvad isikukoodid, kuid on olemas inimeste nimed. Graafiku viimase makse tähtaeg oli 20.08.2014. Makseid toimunud ei ole. Milline oleks võimalus oma raha kätte saamiseks?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Isikukood sisaldub ju digitaalallkirjastamise konteineris, see võetakse allkirjastamisel automaatselt kaasa. Saate maksegraafiku järgse raha väljamõistmiseks kohtusse pöörduda.