Lepinguõigus

Küsimus: Kuidas käituda, kui 7 päeva tagasi ostetud auto hakkas streikima ja müüja telefon ei vasta?02.03.2022

Ostsin auto 7 päeva tagasi kuid autol tekkisid esimeste päevadega vead, millest eelmine omanik ei teatanud. Proovides tagasi helistada ütleb, et see number pole saadaval. Kuidas peaksin käituma sellises olukorras?

Vastus: Ilja Sipari, vandeadvokaat, Sipari Advokaadibüroo OÜ, www.sipari.eu

Isiku kohta võib anda palju infot otsingusüsteemid, nt google, teatmik.ee, samuti riiklikud andmebaasid (nt ametlikudteadaanded.ee, ariregister.rik.ee/est?). Igal juhul selleks, et isikule esitada nõue, peate teadma tema andmeid, selleks piisab esialgu kasvõi e-maili aadressist.