Lepinguõigus

Küsimus: Kas lepingu võivad osapooled allkirjastada erineval viisil - üks pool omakäeliselt ja teine pool skänneeritud dokumendi digitaalselt?17.06.2022

Kas lepingu võivad osapooled allkirjastada üksteisest erineval viisil - üks pool allkirjastab omakäeliselt ja seejärel teine pool allkirjastab selle skänneeritud dokumendi digitaalselt?

Vastus: Ilja Sipari, vandeadvokaat, Sipari Advokaadibüroo OÜ, www.sipari.eu