Lepinguõigus

Küsimus: Kas osaühingu osa müügitehing tuleb vormistada notari juures?27.02.2012

Tere,
Kas osaühingu osa (nt 70% osadest) müügitehing tuleb vormistada notari juures või piisab ka osaniku ja tulevase osaniku vahelisest müügilepingust?

Vastus: Alo Pormeister, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirel & Partnerid OÜ, http://sirel.com/

Osa võõrandamise kohustustehing ja käsutustehing peavad olema notariaalselt tõestatud, välja arvatud juhul, kui osad on registreeritud Eesti väärtpaberite keskregistris osade võõrandamisel.