Lepinguõigus

Küsimus: Kas võlad võivad takistada mind riigist lahkumast?21.12.2012

Tere,
Kui mul endal paar laenu ja järelmaksu tasumata ja asjad võivad minna kohtutäiturile, kas võib juhtuda nii, et kui ma näiteks tahan sõita puhkusele, võib piiril probleeme tekkida?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Minge puhake ennast välja, ei teki teil piiril mingeid probleeme. Need probleemid tekiksid ikka eelkõige siis, kui olete politsei poolt tagaotsitav vms.