Lepinguõigus

Küsimus: Kas on võimalik teha võlakirja, kus on 4 võlgniku ja kuidas jaguneb summa kui peaks see kohtusse jõudma?18.11.2013

Kas on võimalik teha sellist võlakirja, kus on 4 võlgniku? Ja kui see peaks minema inkassosse või kohtusse, siis kuidas jaotatakse võla summa?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

On võimalik teha selline võlakiri. See, kuidas võlasumma jaguneb, oleneb sellest, kuidas see on võlakirjas jaotatud.