Lepinguõigus

Küsimus: Kas töö kaotus võib olla tähtajalise üürilepingu ennetähtaegse lõpetamise aluseks?21.11.2013

Olen kaotanud töö ja soovin erakorraliselt tähtajalist üürilepingut lõpetada, kuna ei suuda edasisi kohustusi täita. Näiteks kui ma olen elanud septembri kuu korteris ja selle lõpus soovin lepingu üles öelda. Siis mitme kuu jagu ma maksma pean!

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Vastuse leiate ilmselt üürilepingust.