Lepinguõigus

Küsimus: Kuidas üürileandjale korter üle anda, kui ta ei vasta mulle ja temaga kontakti ei saa?21.11.2013

Tere! Soovin üürikorterit üle anda omanikule erakorraliselt, teatasin aja, millal soovin seda teha. Vastust ei ole. Kuhu jätta korteri võtmed kui teatatud ajaks pole kellelegi anda võtmeid? Mis formaalsused tuleks teha, et kõik oleks õige tulevikus tekkida võivate probleemide puhul.

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Saate seda teha volitatud isiku kaudu, ei pea kindlasti ise tegema. Korteri üleandmisel tuleks fikseerida korteri seisukord ja mõõdetavad näidud.