Lepinguõigus

Küsimus: Kas pean maksma hankekeskkonnale vahendustasu, kui tellija loobus lõpuks ehitamisest?25.11.2013

Inkasso nõue minu vastu. Probleem selles, et võitsin hanke hange.ee keskonnas summas 35000 eurot, millest siis pidin tasuma vist 5 protsenti summast, aga siis selgus, et hanke korraldaja ei hakkagi ehitama. Aga raha minult nõuti edasi ja nüüd siis inkassos asi. Kui pole reaalset tööd saanud, kas peaksin neile raha maksma või mitte.

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Vastamiseks peaks vastava keskkonna ja teie vahel sõlmitud lepinguga täpsemalt tutvuma.