Lepinguõigus

Küsimus: Kas pärandaja eluajal on pärandaja ja pärija kohustatud informeerima teisi pärijaid pärimislepingu sõlmimisest?10.12.2013

Kas pärandaja eluajal on pärandaja ja pärija (pärimislepingu pooled) kohustatud informeerima teisi pärijaid pärimislepingu sõlmimisest? Pärimislepingu vormistanud notar seda ei nõudnud.

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Ei ole kohustatud informeerima.