Lepinguõigus

Küsimus: Kuidas peaks käituma 4 korteri üürnikega, kui sooviks renoveerida eraomandis olevat 6 korteriga korterelamut?27.03.2014

Tere!
On plaanis täielikult renoveerida eraomandis olev korterelamu (6 korterit). 4 korterit on koormatud erinevate üürilepingutega. Kuidas peaks käituma sellisel juhul üürnikega?

Ette tänades

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Küsimusest ei selgu, mida te teha soovite, kas tahate üürnikest vabaneda või peale maja renoveerimist üüri tõsta või renoveerimise ajaks nad kuhugi mujale paigutada ...
Seetõttu soovitaks käituda nii nagu iga teine mõistlik inimene teie olukorras käituks.