Liiklusõigus

Küsimus: Kas on lubade tegemise keeld, kui sõitsin punase tulega üle tee am-kategooria lubadega?09.11.2016

Tere! Kas mul on võimalik minna arki ja taotleda b-kategooria juhiload, kui ma sain trahvi 36 eurot am-kategooria sõidukiga, punase tulega tee ületamise pärast?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Fooritule rikkumise eest määratud karistus ei mõjuta juhtimisõiguse saamist ja esmase juhiloa väljastamist.