Liiklusõigus

Küsimus: Kuidas võita üks kuu aega, et eelmise karistuse tähtaeg ära oodata?09.08.2017

Tere.
Sain 05.08 ilma juhilubadeta sõidu eest trahvi, kuna 06.09 saab mul vana karistus läbi, kas oleks võimalik ka pikendada 05.08 saadud trahvi nii, et saaks juhiload kätte. Trahvi saades öeldi, et on võimalik pikendada protsessi 15 päeva peale otsuse kätte saamist, kuhu poole ma peaks pöörduma või mis ma peaksin tegema, et võita aega?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Karistusotsuse tähtaegne vaidlustamine peatab otsuse jõustumise.