Liiklusõigus

Küsimus: Mida teha, kui auto ostja pole pikemat aega autot oma nimele vormistanud ja kõnedele ka ei vasta?23.08.2017

Tere,

Müüsin auto kuid ostu-müügi lepingu ühte poolt ei võtnud (jäi ostja kätte). Nüüd ostja pole juba pikemat aega autot oma nimele vormistanud ja kõnedele ka ei vasta. Mis sellisel puhul nüüd edasi teha?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Vana omanik saab liiklusregistris märkida sõiduki müüduks ja esitada avalduse selle liiklusregistrist kustutamiseks.