Liiklusõigus

Küsimus: Millise aja jooksul saan veel juhilubasid vahetada, kui haiguse tõttu jäid need õigeaegselt vahetamata?23.08.2017

Tere.
Haiguse tõttu jäid juhiload vahetamata. Millise aja jooksul saan veel juhilubasid vahetada?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Esmase juhiloa omaja saab selle vahetada juhiloa vastu eksameid sooritamata 12 kuu jooksul arvates esmase juhiloa kehtivuse möödumisest. Juhiloa omaja saab oma juhiloa eksamiteta vahetada 5 aasta jooksul.