Liiklusõigus

Küsimus: Kas A1 kategooria juhiluba omades võib sõita ka AM kategooria masinatega?04.09.2017

Kas A1 kategooria juhiluba omades võib sõita ka AM kategooria masinatega?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Võib, sest liiklusseaduse § 94 lg 2 kohaselt võib AM-kategooria mootorsõidukit juhtida ka isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimise õigus või piiratud juhtimisõigus.