Liiklusõigus

Küsimus: Kas Lätis, Leedus ja Poolas on lubatud sõita esmase juhiloaga?31.05.2018

Kas Lätis, Leedus ja Poolas on lubatud sõita esmase juhiloaga?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Esmane juhiluba annab selle omanikule samasuguse õiguse juhtida mootorsõidukit nagu püsijuhiluba, piiranguga kiiruse osas. Mul puudub info, et Läti, Leedu või Poola ei pea esmast juhiluba juhtimisõigust tõendavaks dokumendiks.