Liiklusõigus

Küsimus: Kes aitaks lahendada liikusõnnetuse juhtumit Soomes?15.12.2011

Tere kes aitaks lahendada liikusõnnetuse juhtumit Soomes? Mind on tunnistatud süüdi, aga reaalselt sõitis otsa vastaspool. Teine osapool on leidnud tunnistaja, kes on moonutanud liikluskorraldust ja Soome kindlustusselts on teinud selle alusel vale otsuse.

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Usun, et õigusabi Soomes osutab kõige paremini Soomes õigusabiteenust pakkuv ettevõtja/advokaat. Võimalik, et ka Eesti büroodel on koostööpartnereid Soomes. Meie bürool hetkeseisuga ei ole.