Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Milliseid makse pean riigile maksma, kui mulle kingitakse auto19.01.2015

Tere,
mulle kingitakse praegu Austrias registreeritud 1993.a. sõiduauto. Kinkijaks on väimees, kes sõidab kevadel autoga Eestisse ja jätab selle mulle. Milliseid makse ma pean siin Eestis riigile maksma lisaks ARK-is arvelevõtmise tasudele.

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Mingeid maksukohustusi ei teki.