Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas Läti ja Leedu ettevõtetele on vajalik saata ka postiga paberarved kui need on eelnevalt saadetud juba e-postiga?31.05.2016

Kas Läti ja Leedu ettevõtetele on vajalik saata ka postiga paberarved kui need on eelnevalt saadetud juba e-postiga?

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

See sõltub kokkuleppest. Kui arve vormis pole kokku lepitud, siis tuleb teha nii, nagu ostja soovib.