Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas tohin ettevõttele üürida korteri, kui olen ettevõtja ja mul Tallinnas elamispinda ei ole?27.10.2016

Olen ettevõtja, ei oma Tallinnas elamispinda. Kas tohin ettevõttele üürida korteri?

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Igaüks tohib korterit üürida. Edasine kulude arvestamine ja võimalik maksustamine sõltub sellest, kuidas korterit kasutama hakatakse.