Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas 2018. aastal võetakse elatis tuluna arvesse?12.01.2018

Tere. Kas 2018. aastal võetakse elatis tuluna arvesse? S.t. et kas see suurendab minu tulu ja vähendab siis maksuvaba miinimumi?

Vastus: Liina Karlson, Õigus- ja maksunõustaja, Themis Õigusbüroo OÜ, http://www.themis.ee/

Ei, elatist ei võeta aastatulu arvestuses arvesse, kuna see juba on maksuvaba tulu.

Täiendavate küsimuste korral kirjutage liina.karlson@themis.ee.

Liina Karlson
Themis Õigusbüroo OÜ
jurist/partner
www.themis.ee