Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas loomakasvatusega tegelev FIE on kohustatud pidama bioloogiliste varade arvestust ja kajastama seda raamatupidamises?28.03.2018

Tere,

palun selgitage, kas loomakasvatusega (lihaveised) tegelev FIE on kohustatud pidama bioloogiliste varade arvestust (seda ta teeb PRIAs ju niikuinii) ja kajastama seda ka talu raamatupidamises?

Vastus: Liina Karlson, Õigus- ja maksunõustaja, Themis Õigusbüroo OÜ, http://www.themis.ee/

Küsimuse käsitlus väljub kahjuks portaali formaadist, sellele vastamine eeldab täiendavat analüüsi.

Täiendavate küsimuste korral kirjutage liina.karlson@themis.ee.

Liina Karlson
Themis Õigusbüroo OÜ
jurist/partner
www.themis.ee