Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kus saab muuta oma tulumaksuvaba miinimumi?24.11.2019

Tervist, võtsin ennast oma firmasse tööle ja sooviks muuta oma tulumksuvaba miinimumi, sest maksan endale miinimumpalka, aga kus kohas ma saan seda teha?
Ette tänades,

Vastus: Liina Karlson, Õigus- ja maksunõustaja, Themis Õigusbüroo OÜ, http://www.themis.ee/

Üldjuhul esitatakse vastava avaldus raamatupidajale, kes siis selle TSD peal deklareerib. Kui raamatupidajat ei ole, siis tuleb seda teha ise samas kohas.

Kaasabi vajadusel või täiendavate küsimuste korral kirjutage liina.karlson@themis.ee

Liina Karlson
Themis Õigusbüroo OÜ
jurist/partner
www.themis.ee