Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Milliseid makse ja kui palju peab ettevõte maksma välislähetuse päevarahade puhul?19.04.2012

Tere,
Kui ettevõte saadab töötaja välislähetusse ning maksab talle 32 eurot päevaraha iga päeva eest, siis kas ja milliseid makse tuleb ettevõtjal maksta?
Tänan!

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Ettevõtjal ei ole mingeid maksukohustusi. Välislähetuse maksuvaba päevaraha piirmäär on 32 €.