Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kuidas aastaaruande lisas näidata osakapitali, kui see on eurodeks muutmata?12.06.2012

Leidsin finance.ee foorumis väga imeliku lahenduse osakapitali näitamisel. Kas see saab tõesti nii olla eriti auditeeritud aruandes?

Aastaaruanne 2011 - 11.06.2012 20:55 osakapital eurodeks muutmata. Aruandes kajastan eurodes, aga seal, kus on majandusaasta aruande üldandmed osanike rida - osanik X osaluse suurus 40000 EEK, mis ma sellega teen, kas võib sellisena esitada kui ei ole äriregistris muudetud või panen sinna ka nagu aruandes, et 2556 eurot?

Re:aastaaruanne 2011 - 12.06.2012 08:19 minul auditeeritud aruandes ka EEK
Re:aastaaruanne 2011 - 12.06.2012 10:03 Paned nii nagu asjad on - kroonides

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Kui osanikule kuuluv 40 000 kroonine "väärtpaber" on 2556 eurose vastu vahetamata, siis kroonides see peabki registri üldandmeis olema. Ilma asjakohase kandeavalduseta seda rida eurodeks muuta ei saa.