Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Asusin juhatuse liikmeks majandusaasta viimasel kuul, kes peaks aastaaruande allkirjastama?13.06.2012

Tere, asusin aktsiaseltsi juhatuse liikmeks majandusaasta viimasel kuul. Olen ainus juhatuse liige. Kes peaks märgitud majandusaasta aruande allkirjastama? Tänud!

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Äriühingu raamatupidamist korraldab juhatus. Majandusaasta aruande ja sellega koos esitatavad dokumendid koostab ja esitab registrile registrisse kantud juhatuse liige. Majandusaasta aruande allkirjastavad kõik juhatuse liikmed. Seega on kogu asi Teie õlul.