Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas töötaja majanduskulude avansi võib pidada kinni lõpparvest?21.08.2012

Töötaja esitas avalduse töölepingu erakorraliseks lõpetamiseks. Töötaja on saanud majanduskulu avanssi. Kas avansi võib pidada kinni lõpparvest?

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Jah. Töötajale makstud ettemakse võib tööandja töölepingu lõppemisel töötaja töötasust kinni pidada.