Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas korteriühistu esimehe palgast peab kinni pidama töötuskindlustustmakse?16.10.2012

Kas korteriühistu esimehe palgast peab kinni pidama 2,8% töötuskindlustustmakse?

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Ühistu juhatuse liikmeile töötuskindlustus ei laiene, st töötuskindlustusmakseid neile makstavalt tasult kinni ei peeta ega tehta ka tööandja kindlustusmakseid.