Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kas maamaksuvabastus kehtib ka sellele kaasomanikule, kes kinnistul ei ela?28.01.2013

Kas kinnistu pensionärist kaasomanik on maamaksust vabastatud ka siis, kui ta elab teises maakonnas, s.t. ei ela antud kinnistul?

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee

Ei ole. Maksuvaba on maa, millel asuvas hoones on rahvastikuregistri andmeil inimese elukoht.