Meditsiiniõigus

Küsimus: Kas autojuhi tervisetõendit võib välja anda suvaliselt valitud perearst?04.05.2015

Tere
Kas autojuhi tervisetõendit võib välja anda suvaliselt valitud perearst?
tänan

Vastus: Gerda-Johanna Pello, advokaat, Advokaadibüroo LMP, www.lmp.ee

Perearstil on oma kindel nimistu, kellega ta tegeleb. Tulenevalt tervisetõendi väljastamise määrusest on tervisekontrolli teostajaks perearst. Seega peate pöörduma selle perearsti poole, kelle nimistusse te kuulute.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Advokaadibüroo LMP poole, kas telefoni teel 625 2000 või e-posti aadressil info@lmp.ee.