Meditsiiniõigus

Küsimus: Kui kiiresti võib arst peale operatsiooni tööle saata?17.03.2016

Mul oli kõrvaoperatsioon, mille käigus pandi mulle uus kuulmekile. Sellest on möödas kuu aega. Kas perearstil on mind õigus tööle saata kui mul esinevad ikka veel kõrvas valud, kuigi tema väidab, et olen terve. Tegelen füüsilise tööga.

Vastus: Gerda-Johanna Pello, advokaat, Advokaadibüroo LMP, www.lmp.ee

Tere
Antud juhul on tegemist meditsiinilise hinnanguga, mille annab arst. Haiguslehte on võimalik pärast 30 päeva möödumist pikendada, kui see on vajalik.