Pärimisõigus

Küsimus: Kas väljaspool abielu sündinud lapsel on ka isa surma järgi pärimisõigus?10.05.2016

Laps on sündinud enne kui lapse isa abiellus teise naisega ja sai temaga veel kaks last. Kas väljaspool abielu sündinud lapsel on ka isa surma järgi pärimisõigus?

Vastus: Piret Pallo, vandeadvokaat, Advokaadibüroo LMP, www.lmp.ee

Pärandaja lapsed pärivad võrdses ulatuses, seda olenemata asjaolust, kas laps on sündinud abieluväliselt või mitte.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Advokaadibüroo LMP poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@lmp.ee.

Lugupidamisega

Piret Pallo
Advokaadibüroo LMP
vandeadvokaat

Tallinn | Tartu | Valga
Tel: 7 300 400
E-post: info@lmp.ee
www.lmp.ee