Perekonnaõigus

Küsimus: Millest alustada, et peale poolt aastat abielulahutamist alustada ühisvara jagamist?11.07.2014

Tere.
Millest pean alustama, kelle poole pöörduma, et peale poolt aastat abielulahutamist alustada ühisvara jagamist?

Ette tänades

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui jõuate abikaasaga ühisvara jagamise osas kokkuleppele, tuleb pöörduda notari poole ja sõlmida ühisvara jagamise leping.

Kui kokkuleppele saada ei õnnestu, tuleb vastava hagiavaldusega pöörduda kohtu poole.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand