Perekonnaõigus

Küsimus: Kust peaksin alustama, et taotleda ainuhooldusõigust?26.08.2014

Tere!
Tahan veel teavet - millest peaksin alustama, et taotleda ainuhooldusõigust? Tänan!

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui soovite taotleda lapse ühise hooldusõiguse täielikku lõpetamist ja Teile lapse hooldusõiguse üleandmist, peaksite esitama lapse elukohajärgsele maakohtule vastava avalduse ja tasuma avalduselt riigilõivu 10 eurot.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand