Perekonnaõigus

Küsimus: Kui kaua tuleb maksta elatst, kui laps on 20-aastane ja õpib täiskavanute gümnaasiumis?22.09.2014

Kas tuleb maksta elatst kui laps on 20-aastane ja õpib mitte statsionaarses gümnaasiumis (täiskavanute gümnaasium)?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui laps sai gümnaasiumis õppides 18-aastaseks ja jätkab õpinguid keskhariduse omandamiseks, tuleb elatist maksta kuni gümnaasiumi lõpetamiseni või kuni lapse 21-aastaseks saamiseni.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand