Perekonnaõigus

Küsimus: Kas pean tegema enne korteri ostu lahusvaralepingu või saan selle teha koos ostuga ühel ja samal ajal notari juures?27.02.2015

Ostame korteri. Kuna abikaasal on vanad võlad likvideerimata, soovime teha lahusvaralepingu, laenu võtan mina isiklikult ja korter läheb ka minu nimele, nii oleme kokku leppinud. Küsimus on selles, kas pean tegema enne ostu lahusvaralepingu või saan sellise lepingu teha koos ostuga ühel ja samal ajal notari juures?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Korteri ostu-müügilepingu ja abieluvaralepingu saate notari juures teha üheaegselt.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand