Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas lahutada, kas enne notaris vara jagada või üheaegselt lahutamisega see vormistada?06.07.2015

Tere
Soovime oma abielu lahutada. Mees soovib perekonnaseisuametis. Maksejõuetus. Kas on mõttekas enne lahutada ja kõik pärast notariaalselt kinnitada (ühisvara, laste alimendid)? Või ikkagi kõik enne juba notariaalselt kinnitada, lisaks lahutus?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kõiki Teie poolt nimetatud toiminguid on võimalik notari juures üheaegselt teha, see on tõenäoliselt ka kõige mõttekam variant.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand