Perekonnaõigus

Küsimus: Kuhu peaksin pöörduma, et muuta lapsega kohtumiste graafikut?04.02.2016

2014. aastal oli kohus minu ja eksabikaasa vahel, sõlmitud kompromiss seoses lapse külastusgraafikuga. Nüüdseks on minu elutingimused muutunud ning sooviksin kohtumiste graafikut muuta. Eksabikaasa keeldub igasugustest kokkuleppetest muutuste osas (täpsustan, et kohtumiseks lapsega pean läbima 200 km). Kuhu ma peaksin pöörduma, et saaksin muuta lapsega kohtumiste graafikut?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui vanemad omavahel suhtlemiskorra muutmise osas kokkuleppele ei saa, tuleb kindlaksmääratud suhtlemiskorras muudatuste tegemiseks kohtu poole pöörduda.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand