Perekonnaõigus

Küsimus: Kas 2017. aastast ei pea isa enam lapsi toetama, kui ema elab uue elukaaslasega?15.12.2016

Tere, Kui elada elukaaslasega koos ja kasvatame koos minu 4 last, kelle isa mees bioloogiliselt pole. Kas 2017 aastast tuleb seadus, et kui elada koos elukaaslasega, siis laste bioloogiline isa ei pea oma lapsi enam toetama? Loodan siiralt, et vastate.

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Laste isal, kes on kantud laste sünnitunnistusele, on laste suhtes ülalpidamiskohustus igal juhul, olenemata sellest, kas Teil on uus elukaaslane või mitte. Selles osas seadusemuudatust kindlasti karta ei tule.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand