Perekonnaõigus

Küsimus: Kui ma täna esitan elatise nõude teisele poolele, siis kui pika aja eest (tagasiulatuvalt) on mul õigus elatist saada?12.04.2017

Tere! Kui ma täna esitan elatise nõude teisele poolele, siis kui pika aja eest (tagasiulatuvalt) on mul õigus elatist saada? Meil ei ole elatis kohtu poolt määratud vaid teine pool maksab vabatahtlikult. Kui elatist ei makstud 2015 aastal täies ulatuses, siis kas mul on võimalik see praegu sisse nõuda. Ette tänades

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Elatist on võimalik tagasiulatuvalt nõuda kuni 1 aasta eest enne elatishagi esitamist.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand