Perekonnaõigus

Küsimus: Lapsega välismaale elama, kuidas peab vormistama isa nõusoleku07.10.2011

Tere,
Tahan lapsega Rootsi elama minna. Kas on olemas mingi kindel dokument millele oleks vaja isa allkirja, et ta on nõus sellega, et ma lapse Rootsi kaasa võtan või piisab suusõnalisest kokkuleppest? Elame lapse isaga lahus. Laps on 2,7 aastane.

Vastus: Kairi Pobbul, advokaat, Taivo Saks & Partnerid Advokaadibüroo, www.tsp.ee

Tere,

soovitan teil võtta isalt notariaalne nõusolek selle kohta, et võite asuda lapsega välismaale elama.