Perekonnaõigus

Küsimus: Kas minu võlgade tõttu arestitakse ka abikaasa konto?14.11.2017

Tere Tahan teada kuidas minuga toimitakse, kui mu võlad on nii suured, et ma ei jõua maksta. Saan aru, et arved arestitakse. Olen abielus, meil ei ole ühist vara peale teleka ja pesumasina, kas keegi reaalselt arestib ka tema arve või siiski mitte, olge aus.

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Teie isiklike võlgade tõttu võib seada sissenõude vaid Teie lahusvarale ja Teie osale ühisvarast.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand