Perekonnaõigus

Küsimus: Mida teha, et eksabikaasa koliks minu majast välja?05.03.2018

Tere! Mida peaksin tegema, et eksabikaasa koliks minu majast välja? Lahutamine eelmine aasta augustis, kuid ta keeldub lahkumast. Olen majas teinud remondi oma rahadega, tema poolt panuseid pole. Naudib lihtsalt head elu. Tütar on 25-aastane. Palun andke mulle nõu! See vaimne terror on kohutav. Mul 62a vanust. Tervitades

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere,

Kui kõnealune maja on Teie ainuomandis ja endine abikaasa ei ole nõus majast vabatahtlikult lahkuma, on Teil võimalik nõuda seda kohtu kaudu, esitades kohtule vastava hagi.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand